O nas

Zakład powstał w 1991 roku po likwidacji firmy ” Unitra-Serwis „.

Krzysztof Korecki i Jerzy Socha – byli pracownicy ” Unitra – Serwis „założyli i zarejestrowali firmę Asel-Serwis , która działała w formie spółki cywilnej .W czerwcu 2003 roku Jerzy Socha odszedł ze spółki i obecnie właścicielem firmy jest Krzysztof Korecki.

Na początku działalności wykonywaliśmy usługi z zakresu napraw sprzętu audio.

Od 1993 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o naprawy gier telewizyjnych i telewizorów.

W następnych latach sukcesywnie poszerzaliśmy swoją ofertę serwisową o kolejne asortymenty sprzętu.

W 1996 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę z telefonami . Do dnia dzisiejszego posiadamy autoryzację kilku firm na wykonywanie napraw gwarancyjnych telefonów.

Przez wszystkie lata naszej działalności pracowaliśmy na dobrą renomę naszej firmy i sądzimy , iż udało nam się zrealizować główny cel – zadowolenie klientów. Z posiadanych informacji wynika , że nie tylko klienci wypowiadają się o nas z uznaniem , ale także „konkurencyjne” firmy z branży.

Słowo „konkurencyjne” użyte jest w tym przypadku niewłaściwie , gdyż nawiązaliśmy współpracę z kilkoma liczącymi się w Szczecinie firmami i współpraca ta układa się bardzo dobrze.

A reklamacje? Oczywiście i u nas zdarza się , że klient składa reklamację na wykonywaną usługę . Ilość reklamacji jest bardzo niewielka i można by o nich nie mówić. My jednak staramy się rozpatrzyć każdą z nich indywidualnie.